Opál žlutý sekaný náhrdelník
  • Opál žlutý sekaný náhrdelník

Opál žlutý sekaný náhrdelník

Vzhled kamene

Perleťový kámen s žilkováním. Existuje celá řada opálů různých barev po celé Zemi.

Účinky kamene

Tiší neklid a citová vzrušení. Přináší klid a rovnováhy. Učí nás žít v přítomném čase s nadhledem. Pomáhá nám překonávat ostych a trému. Podporuje naši láskyplnou pozornost vůči všemu živému kolem nás. Léčí srdeční neurózy a posiluje průdušky a plíce. Pomáhá při virových a infekčních onemocněních.

Umožňuje našemu organismu pravidelný přísun nezbytně životodárné energie.

Zápornou energii sice opál vstřebává, avšak není-li okamžitě odstraněn a očištěn, vrací jí do těla nešťastníka s ještě větším důrazem zpět. Stručně řečeno je zrcadlem našich emocí.

Zajímavost o kameni

Zejména drahý opál patřil již od starověku k tajemným a vysoce ceněným kamenům, jimž byla připisována neobyčejná magická síla. Tradičně, až do dnešní doby, byl však označován i jako nositel neštěstí. Dnes máme pro tento předsudek již vysvětlení: opál zesiluje charakterové vlastnosti a proto v „nečistých“ rukou může působit negativně. Naproti tomu tradice léčí srdce, nervové poruchy a zostřuje zrak.

Čištění kamene

Čistíme jej co nejčastěji pod proudem polovlažné vody a necháváme nabíjet buď na denním slunci mimo dosah přímých slunečních paprsků nebo za jasné noci při úplňku.

165,00 Kč
Počet
Skladem

Více informací

Náhrdelník je jednořadý, na fotce je zatočený.

Navlečený náhrdelník je na ocelovém lanku s karabinkou a prodlužovacím řetízkem pro optimální nošení.

Délka je cca 42 cm + řetízek.

Máte-li zájem o odlišnou délku, vepište prosím poznámku do objednávky.

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii: