Achát Botswana sekaný náramek
*Zde vidíte pouze obrázky k vybrané kombinaci.
  • Achát Botswana sekaný náramek

Achát Botswana sekaný náramek

Vzhled kamene 

Achát je kámen mnoha barev. Známe různé vzhledy achátu -  růžový, šedý, pruhovaný, bílý až mléčný, mechový, s krystaly ve středu, ohnivý a další.

Účinky kamene

Symbióza kresby a barevných efektů v achátech symbolizuje naši sounáležitost s Matkou Zemí a s jejími přírodními jevy. Prohlubuje v nás fantazii, kreativitu, odvahu, vytrvalost a vůli k životu. Posiluje v nás vědomí vlastní identity, pud sebezáchovy, důvěru ve vlastní schopnosti. 

Ochraňuje nás před působením nežádoucích vlivů. Učí ušlechtilému přímému jednání vůči bližním i nepřátelům a vede nás k nalezení správných slov při komunikaci. Podporuje hledání pravdy a přijetí kritiky.

Posiluje rozmnožovací orgány mužů i žen, chrání rodičky, pomáhá při porodu. Obecně snižuje teploty, mírní horečnatá infekční onemocnění, utišuje nejrůznější bolesti a je nepostradatelný při alergiích a kožních problémech.

Kromě výše uvedeného má každý druh achátu své specifické přednosti.

Zajímavost o kameni

Archeologické nálezy dokazují, že byl achát opracováván již v dávnověku, zprvu na nástroje, později na ozdobné a kultovní předměty. Největší oblibu a rozkvět zaznamenal ve starověkém Římě a Řecku, kde se z něj vyřezávaly pečetě a gemy. Jako talisman chránil před jedy, morem a živelnými pohromami. Měl zajišťovat dlouhý život, úspěch a dobré přátele.

Čištění kamene

Pod proudem vlažné vody, nebo přes noc v misce vody společně s křišťálem. Acháty všeho druhu, s výjimkou ohnivého, nabíjíme dlouho na přímém slunci.

Velikost náramku
45,00 Kč
Počet
Skladem

Více informací

Ručně navlečený náramek ze sekaného achátu Botswana na elastické zdvojené šperkařské gumičce.

Obvod je cca 18 cm.

Máte-li zájem o odlišný obvod, vepište prosím poznámku do objednávky.

Mohlo by vás také zajímat

16 dalších produktů ve stejné kategorii: