fluorit

  • Kámen géniů. Mnohobarevnost kamene naznačuje široké pole pro jeho využití. Zjemňuje oscilaci našich mozkových buněk a otvírá tak našemu duchovnímu úsilí vstup a kontakt s vyšší rovinou skutečnosti. Intuitivně tušené se nám projeví jasněji a konkrétněji. Jeho působením můžeme dokonce vidět a cítit vlastní auru. Posiluje rozpoznávací schopnosti.

  • Napovídá nám, že moudrost vyrůstá z lásky a harmonie, jíž nedojdeme bez vnitřního utišení, blaženého míru. Fluorit žehná našim touhám a našemu konání, pomáhá nám beze zbytku naplnit naši osudovou úlohu na Zemi.

  • V bezradnosti, zmatení, nebo když nás ovládne nepokoj, nám umožňují znovu nalézt ztracenou rovnováhu. Ve stáří si s jejich pomocí uchováme jasný rozum. Zvyšuje koncentraci, tiší bolesti hlavy a migrény. Je prevencí a lékem při infekčních a chřipkových onemocněních a při chorobách horních cest dýchacích. Regeneruje buněčnou stavbu plic a léčí astma a alergie. Tlumí stres a řeší žaludeční problémy, aktivuje funkci sleziny a jater, mírní zánětlivá onemocnění ledvin a močového měchýře.

  • Po obtížném dni nebo při prvních příznacích možného ochoření přináší tělu úlevu a duši mír. Preventivně zabraňuje tvorbě zhoubných nádorů. Pomáhá i při cévních chorobách, regeneruje pleť a sliznici, podporuje růst kostí, funkci žláz a trávení. Pomáhá při komplikovaném těhotenství

Kategorie

Aktivní filtry